Автомобілі та інший транспорт, що знаходиться в державній та комунальній власності, можуть бути продані через електронну систему аукціонів ПрозороПродажі. Головна перевага придбання автомобілю через цю систему в тому, що вони зазвичай реалізовуються по доступним цінам. При чому тут не йдеться про автомобілі, що знаходяться в поганому стані та потребують серйозного ремонту. Доволі часто на електронних торгах пропонують придбати практично нове авто навіть преміального класу за доступною ціною. Але чому з’являються такі лоти?

Чому державні підприємства продають транспортні засоби

Справа в тому, що багато підприємств, що мають на своєму балансі автопарки, не користуються деякими автомобілями, тому виставляють їх на продаж чи здають в оренду. Знаходячись на балансі підприємства без діла, автомобілі потребують коштів для їх обслуговування та утримання. Незалежно від того, використовується автомобіль чи ні, він потребує регулярного технічного огляду, наявності приміщення для зберігання, страхування та іншого. Для обслуговування таких автомобілів також потрібно найняти персонал, а все це потребує коштів. Тому багато державних підприємств приймають рішення продати транспортні засоби, використання яких в найближчий час не передбачується.

Для того щоб реалізація авто була прозорою, продаж проводять через систему аукціонів – ПрозороПродажі. Хоча ця система існує не так давно, вона вже встигла проявити себе, як надійний та ефективний інструмент для збуту різноманітних активів.

Які автомобілі можна купити на ПрозороПродажі

Через систему електронні аукціони в ProZorro Sale продають легкові автомобілі, елітні іномарки, вантажні авто, техніку спеціального призначення, причепи, або навіть броньовані авто для інкасаторів. Тут представлені як нові моделі авто, так і ті, що своє все відпрацювали. Придбати непрацюючі автомобілі можна навіть за декілька тисяч гривень. В такому разі в якості покупців доволі часто виступають станції технічного обслуговування чи майстерні, які викупають биті та зношені авто для отримання автозапчастин.

Особливості проведення торгів

Проводяться аукціони в ProZorroSale відкрито. Це значить, що прийняти участь в торгах може будь-яка людина чи компанія. Для реєстрації на сайті електронного торгівельного майданчика потрібно лише ввести достовірні дані. Також необхідно мати суму, що буде рівнятися гарантійному внеску. Це фінансове забезпечення являється необхідною умовою для участі в торгах. Якщо учасник аукціону не стане переможцем, то цей гарантійний внесок буде автоматично повернений.

Якщо ж учасника буде назначено переможцем торгів, то він отримає відповідне повідомлення про це. В цьому повідомленні окрім привітання з перемогою також буде міститися інформація стосовно терміну сплати остаточної суми за придбаний лот. Договір купівлі-продажу в системі ПрозороПродажі підписується в електронному вигляді і тільки після повної перевірки документів учасників аукціону (його організатора та переможця).

Для того щоб дізнатися більше про реалізацію автомобілів через систему електронних торгів в Україні можна перейти сюди https://sale.uub.com.ua/ru/filter/vehicles.

Транспортні засоби, що продаються через ПрозороПродажі, можуть знаходитися в державній чи комунальній власності. Також вони можуть виступати в ролі арештованого майна, яке також продається в цій системі. Проблемні активи зазвичай реалізуються по цінам, що нижче ринкової, тому у покупців є реальний шанс придбати хороший автомобіль по помірній ціні. Придбати через ПрозороПродажі можна не тільки транспорт, але й нерухомість, земельні ділянки, деревину та багато чого іншого.

atlant-ua