Участь в електронних торгах – це не завжди так просто, як може здаватися на перший погляд. Звичайно, якщо більш детально ознайомитися з тим, що таке аукціон і як він працює, то якихось серйозних проблем у вас виникати не повинно. Але, коли мова заходить про людину, яка не має подібної інформації, то ситуація ускладнюється.

Починати потрібно з самого важливого – це пошук електронного майданчика. Це основний критерій і саме на ньому повинен робитися акцент. Ні в якому разі не рекомендується брати участь в торгах, якщо обраний електронний майданчик не є акредитованою системою ПроЗорро Продажі. Тобто, сайт повинен бути вказаний на цьому сервісі в переліку акредитованих ресурсів. 

До таких сервісів можна сміливо віднести сайт uub.in.ua. Українська універсальна біржа давно вважається одним з найбільш популярних та надійних майданчиків, на якому можна взяти участь в електронних аукціонах.

На що звертати увагу при пошуку майданчика

Якщо ж вам до останнього важко зробити кінцевий висновок й обрати один надійний ресурс, то рекомендується звертати увагу на найбільш важливі критерії.

Перш за все, коли мова заходить про аукціони, потрібно звертати увагу на:

  • Відгуки людей – важливо, ще до початку торгів ознайомитися з думкою інших людей, яким довелось перевірити все це на своєму особистому прикладі. Бажано, дивитися відгуки на незалежних сайтах, які не мають жодного відношення до потрібного вам ресурсу;
  • Умови участі – це ще один важливий пункт. Будучи в ролі людини, яка хоче взяти участь в аукціоні, вам потрібно чітко розуміти, що для цього потрібно зробити. Зазвичай, всі ці моменти вказуються на першій сторінці сервісу;
  • Права учасника – важливо, ще на початковій стадії визначитися з тими правами, які ви отримаєте, будучи одним з користувачів. 

Всі торги, незалежно від того, про яку саме категорію товарів та об’єктів йде мова, проводяться на сайті https://sale.uub.com.ua, де ви можете ознайомитися з доступними лотами більш детально й обрати те, що цікавить саме вас.

Якщо вас дійсно зацікавив даний електронний майданчик, але ви ще сумніваєтесь, що варто брати участь в аукціоні, то можете ознайомитися з цим більш детально в інтернеті. Немає нічого складного в тому, щоб більш детально дізнатися про переваги та недоліки торгів, та виходячи з цього зробити свої особисті висновки.

atlant-ua