Сьогодні взяти земельну ділянку в оренду можна в будь-якому регіоні України за простою та цілком зрозумілою процедурою. Розпорядитися своєю земельною ділянкою може кожен власник. Тимчасовий спосіб використання землі –найпоширеніша форма вітчизняних землекористувачів. Орендарі експлуатують угіддя з метою ведення підприємницької діяльності, у тому числі фермерської, а ось власники землі одержують регулярний пасивний дохід.

Комунальні державні земельні ділянки здаються у тимчасове використання через електронні торги на майданчику системи Прозоро.Продажі. Чималий досвід має Українська універсальна біржа, яка є акредитованим та майданчиком Prozorro.Sale. Тут на сайті ви можете знайти найрізноманітніші лоти земельних ділянок, які здатні задовольнити будь-які потреби та мають різне цільове призначення.

Здати в оренду за вигідними умовами через Прозорро.Продажі земельну ділянку

Здача в оренду земельної ділянки передбачає низку переваг. По-перше, орендар розпоряджається ділянкою, з його цільового призначення. У договорі прописується період, який земля передається у користування іншій особі. Експлуатація такого активу передбачає певну плату.

Сьогодні реалізація земельних ділянок поступово набирає обертів. Останнім часом на спеціальних майданчиках було здійснено 130 земельних торгів. На даний момент у системі оголошено здійснить 1000 аукціонів з реалізації та оренди землі. Долучитися до торгів є можливість на сайті https://sale.uub.com.ua/news/zdaty-zemlyu-v-orendu-cherez-systemu-prozorro-sale

Оренда земельної ділянки є вигідною у тому випадку, якщо потрібно скоротити фінансові витрати. У доповненні, при оренді земельного угіддя найпростіша процедура оформлення документації

Великі зміни буквально охопили земельний ринок у 2021 році: земельні ділянки всіх форм власності власності стали доступні для оренди. Це стало поштовхом для розвитку не лише аграрного бізнесу, а й української економіки загалом. Землі комунальної державної власності одержують нових інвесторів, які, у свою чергу, збільшують ефективність цих земель, а отже, і збільшується надходження до державного бюджету. На даний момент завдяки цьому процедура земельних аукціонів проходить чесно. Конкуренція здатна формувати єдину об’єктивну вартість над ринком.

Здача в оренду земельної ділянки на електронному майданчику Української універсальної біржі

Земля – це нерухомий актив. Цей ресурс зазнає незначних змін. Це означає, що цей ринок є надійним та стабільним. Підприємець залучає можливість отримання високого прибутку від використання земельною ділянкою.

Щоб взяти участь у торгах, потрібно пройти реєстрацію на Українській універсальній біржі, де виставлено чимало лотів на здачу та продаж земельних ділянок. У цій категорії можна знайти аграрні ділянки під забудову, а також водного та рекреаційного фонду.

atlant-ua