Пілотний проект «Лісова мережа розвитку сільських територій» у рамках Національної сільської мережі. Фінансується Міністерством сільського господарства, продовольства та навколишнього середовища. Дуже важливим аспектом є те, що приватна власність лісів є переважно дрібний власник, із середньою прибудовою, яка не перевищує 3 га, це припускає головним недоліком при управлінні врожаєм.

У лісах, що перебувають у державній власності, поширення більша, але їх продукція їх зазвичай пропонують невеликими партіями. Крім того, в громадських горах і в консорціуми, тобто ті, якими керують державні адміністрації з лісових змагань, деревина майже завжди продається на аукціоні.

Продаж необробленої деревини на аукціонах Прозорро.Продажі

Середні ціни по лісовим породам відображають продажну вартість деревини на публічних аукціонах, переважна більшість яких відповідає сусіднім лісам з угодами про управління з адміністрацією. Ці ділянки в основному використовуються для заготівлі соснової деревини, тому вирубка інших порід, таких як евкаліпт або листяні листяні породи, є остаточний і не враховувалася в графіках цін обсерваторії.

Тому до середніх аукціонними цінами на деревину на відкритих аукціонах слід ставитися з обережністю, оскільки річні коливання обумовлені скоріше різними характеристиками лотів, ніж змінами на ринку деревини. Для більш корисного порівняння даних по лісовим співтовариствам можна розглянути можливість аналізу цін на основі схожих характеристик ділянок, наприклад ділення середніх цін на кожен вид на основі таких критеріїв.

Характеристики кожного лота — це фундаментальне питання, яке слід враховувати при аналізі цін. За рік роботи  у системі Прозорро.Продажі лісове господарство отримало дохід на 813,6 млн.грн. Ці статистичні дані вказують на успіх пілотного проекту, який забезпечує розвиток галузі, а не поповнення гаманців корумпованих чиновників. Якщо у вас є бажання долучитись до цього ринку, то ви можете зробити це на сайті https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-u-ternopoli-na-prozorro-sale/. Тут у вас буде доступ до певних відкритих інструментів, котрі створять ідеальні умови для кожного з потенційних учасників відповідного відкритого електронного ринку.

atlant-ua