Передмову аукціонів з оренди землі та продажу земельних наділів ми очікуємо більш буквально через два тижні. У реальному часі відбувається величезна підготовка до аукціонів на сайтах електронної торгової системи Prozorro.Sale, наприклад, УЕБ https://sale.ueex.com.ua/news/aukcion-orendy-zemli-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi.

Земельні ділянки є основною складовою агропромислових відносин і займають основні позиції у виробничій діяльності. Через те, що Україна вважається державою, в якій переважає аграрна сфера, торгівля землею стане дуже важливою в економіці.

Оренда земельних ділянок через аукціони в Інтернет-форматі 

Для кожного світу земля має найвищу цінність і має масштабний характер. Так чи інакше, він діє як невід’ємна частина будь-якої підприємницької діяльності. Люди живуть на землі, від неї вони отримують усі переваги прогресу та виробництва великої кількості продуктів.

Торги з продажу землі виглядають як охоплення всіх земельних відносин в аграрному секторі, передбачаючи передачу права власності на землю для конкретного цільового використання та узгодженого розміру. На момент підписання законодавчого акту № 552-IX існувала лише його неофіційна сторона, оскільки продаж земельних ділянок учасникам із регулятивною частиною був заборонений. Але це не завадило деяким людям давати хабарі та ігнорувати закони шляхом завершення довгострокової оренди.

Щоб навести порядок у земельних відносинах у 2020 році, уряд приступив до трансформацій, які тривають донині. З цієї причини не так давно 272 нардепи підписали черговий законодавчий акт № 2195, який регулює алгоритм продажу сільськогосподарських територій та тендери на оренду ділянок, що перебувають у власності держави та місцевої громади.

Подібні ринки стануть регулярними в системі Prozorro.Sale у відкритому та цифровому форматах. Право стати їх учасниками мають як фізичні, так і юридичні особи. обличчя. Придбання дозволу на користування наділом здійснюється через торговий договір або оренду з переможцем аукціону. Вони призначаються особі або організації, які пропонують найвищу ставку за лот.

Електронна торгова система Prozorro.Sale надзвичайно відкрита і логічно побудована. Права та ймовірності для всіх учасників нічим не відрізняються. Кожна функціональність системи реалізована через акредитовані платформи, такі як ТОВ «Українська енергетична біржа». 

Якщо ви хочете отримати дозвіл на оренду землі на аукціоні в системі Prozorro.Sale, вам потрібно лише зареєструватися на сайті ТОВ «Українська енергетична біржа», шанс почати робити ставки. Відкриті аукціони виключають будь-яку попередню домовленість, оскільки ніхто не може побачити, хто зареєструвався до оголошення переможця.

atlant-ua