Prozorro: Продажі за допомогою Департаменту енергетики та охорони навколишнього середовища дозволили створити безпечну арену для аукціонів і підприємств, що торгують необробленої бруківкою. Велика кількість людей і компаній, що продають свої лісові ресурси на електронних біржах і звичайних аукціонах, часто стикаються з проблемами корупції, шахрайства та дискримінації. А система ProZorro.Продаж відстежує всіх користувачів сайту та учасників аукціону, щоб вони могли гарантувати безпеку і чесність транзакцій всім своїм клієнтам. Отже, з початку лютого 2020 року будь-який бажаючий може взяти участь в аукціоні на сировину з українських лісів.

Як проходить процес продажу круглого лісу через систему Prozorro?

У минулому 2019 році Кабінет Міністрів України запустив новий проект. Цей експериментальний проект гарантує, що підприємства, ЛІСНИКИ ТА громадяни, які працюють з лісовими матеріалами, зобов’язані виставляти свою сировину на аукціоні на електронних біржах, включаючи www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/. Обсяг повинен становити не менше 25% від щомісячної кількості сировини. Крім того, в проекті виявляються окремі випадки, коли людина або компанія не можуть купити собі цю деревину. До них відносяться випадки, коли сировина буде використовуватися в майбутньому в якості:

  • Забезпечення потреб Збройних Сил, ЖКГ та державних підприємств;
  • Підтримка національної безпеки Української держави;
  • Екстрена допомога;
  • Будівельні матеріали, з яких вони побудують власне майно та проведуть ремонтні роботи.

У людини можуть виникати різні питання про професії, контракти або роботу на сайті. У цьому можуть допомогти професійні менеджери електронного майданчика, дадуть відповідь на всі питання і допоможуть у вирішенні проблем, пов’язаних з сервісом.

Вимоги до участі в лісових аукціонах на прозорому торговому майданчику

Торговий майданчик Української енергетичної біржі гарантує всім своїм клієнтам справедливу і чесну участь у всіх заходах ДП » Прозорро.Продаж». Громадяни та підприємства наших державних, муніципальних, державних і зарубіжних організацій можуть брати участь в аукціонах і продажу необробленого круглого лісу. Почати це можна з реєстрації на офіційному сайті Біржі та оплати гарантійного збору, що забезпечує конфіденційність секретної інформації, а цілодобова підтримка менеджерів електронної платформи захищає кожного користувача від незаконних дій шахраїв, незаконних транзакцій і дискримінація між учасниками аукціону.

На Прозорро таких людей можна зустріти дуже рідко, тому що за порядком стежать і звичайні професіонали, і волонтери, і громадські діячі.

Це платформа ProZorro, якій люди довіряють у сфері продажів і обслуговування. Тому всього за кілька місяців вони змогли отримати прибуток не менше 37 мільйонів гривень. За останні 5 місяців безперервної роботи Українська енергетична біржа допомогла державі та комунальним службам заробити понад 23,7 мільярда гривень. Тому можна припустити, що такий напрямок перспективно і прибутково як мінімум на найближчі кілька років.

atlant-ua