Деякі предмети цієї категорії заборонені або обмежені в деяких країнах. Якщо ви імпортуєте будь—який товар, вам потрібно отримати точну інформацію від відповідних державних департаментів країни—імпортера на основі останньої політики зовнішньої торгівлі, оскільки деталі, наведені в цій публікації, дають лише загальне уявлення про імпорт деревини та виробів з дерева, деревного вугілля. Детальніше на сайті sale.uub.com.ua.

Фітосанітарний сертифікат

Фітосанітарний сертифікат, виданий уповноваженими органами, необхідний для імпорту деревини та виробів з дерева, деревного вугілля та ін. Основними цілями фітосанітарної інспекції є захист життя тварин або рослин або здоров’я на території країни від ризиків що виникають внаслідок потрапляння, заснування чи розповсюдження або шкідників, хвороб та переносників хвороб. Фітосанітарна сертифікація захищає життя чи здоров’я людей чи тварин на території члена від ризиків, що виникають від добавок, забруднювачів, токсинів або організмів, що викликають захворювання, на продуктах харчування, напоях або кормах.

Виконуючи дозвіл на проведення фітосанітарної інспекції, забезпечується захист життя або здоров’я людини на території члена від ризиків, що виникають внаслідок захворювання, що переноситься тваринами, рослинами або продуктами з них, або від проникнення, встановлення чи поширення шкідників. Така інспекція запобігає або обмежує інші збитки на території члена від проникнення, встановлення або поширення шкідників. Отже, до необхідних уповноважених органів можна зв’язатися для фітосанітарної інспекції та сертифікату, який після цього може бути доданий до імпортера разом з іншими товаросупровідними документами.

Свідоцтво про відсутність заперечень від відділу карантину рослин

Сертифікат заперечення від відділу карантину рослин не потрібен для імпорту деяких предметів під деревиною, деревним вугіллям тощо. Сертифікація карантину рослин допомагає мінімізувати ризик поширення хвороб рослин, комах—шкідників, бур’янів тощо, оскільки обсяг торгівлі транспорт збільшується з кожним днем у всьому світі. У багатьох країнах часто зустрічаються небезпечні шкідники. Сертифікація агентства з карантину рослин може запобігти потраплянню в країну—імпортера таких небезпечних комах—шкідників, бур’янів тощо. Тож імпортер деревини, деревних виробів та деревного вугілля повинен надати Свідоцтво про відсутність заперечень від Департаменту карантину рослин для імпорту такої продукції. Читайте на сайті https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property.

Антидемпінгове мито

Деякі товари, що імпортують під деревину та вироби з деревини, деревне вугілля тощо, що імпортуються з деяких країн, притягують антидемпінгове мито. Причиною введення антидемпінгового мита є виправлення торгового спотворюючого ефекту демпінгу та відновлення справедливої торгівлі. Члени Світової організації торгівлі відповідно до ГАТТ (Загальна угода про тарифи і торгівлю) дозволяють країнам—членам приймати індивідуальне рішення щодо введення такого антидемпінгового мита для забезпечення справедливої торгівлі, а не захисту вітчизняної промисловості.

atlant-ua