Товариство з обмеженою відповідальністю «Аграрний фонд» з’являється в 2013 р Тепер дана компанія є однією з найбільших організацій агропромислового українського комплексу. Насправді організація у всьому належить державі, а її безпосереднім власником є ​​міністерство аграрної політики і продовольчих товарів.

Навіщо слід проводити аукціон на покупку Аграрного фонду через Прозорро.Продажі?

Дане підприємство здійснює наступні завдання:

 • Забезпечує гарні умови для розвитку сільськогосподарської галузі держави.
 • Підтримує стале функціонування сільськогосподарського ринку.
 • Впроваджує держполітику на регулювання вартості лотів.
 • Лобіює головні інтереси українських аграріїв.
 • Отримує повноцінний дохід від провадження господарської діяльності, яка вважається дозволеною законом України.
 • Реалізує основну політику щодо продовольчої безпеки жителів України.
 • «Аграрний фонд» — це велика корпорація, яка веде комерційну діяльність, яка поділяється на кілька категорій.
 • Виробництво високоякісної сировини.
 • Продаж мінеральних добрив.

У 2018 року обсяг прибутку отриманого компанією, становить приблизно 140 мільйонів гривень. Тоді організація посіла восьме місце серед найбільшим експортом по реалізації борошна. Щороку за рахунок укладення форвардних договорів «Аграрний фонд» набуває 1 мільйон тонн зернових. У цей момент підприємство продає борошно вищого гатунку. З 2015 р дана продукція з великим успіхом проходить на прилавки магазинів, і вважається найвідомішим товаром серед безлічі торгових мереж держави.

Оновлення збережених запасів, які багато років зберігаються у фонді аграрного підприємства України, буде проходити тільки за певним графіком. У цей момент частина представленої продукції буде списуватися, і реалізуватися через біржу торгів. На превеликий жаль, в країні будь-яка подібна діяльність, а саме, пов’язана з торгами держмайна в особливо великих розмірах, нерозривно пов’язана з різними корупційними рухами. Запобігти будь-якій спекуляцію і зловживання власним становищем чиновників, призводять до різних неприємностей. Але проведення торгів на біржі Прозорро.Продажі дане питання буде вирішено в найкоротші терміни.

Переваги торгів на віртуальному майданчику

На спеціальну бюджетну організацію покладаються найважливіші функції з підтримки засобів на сільськогосподарському ринку. Країна забезпечується додатковими ресурсами і новим продовольством. На біржі немає неконтрольованого зростання вартості товарів, оскільки дані питання можна вирішити в лічені хвилини. Всього за рік свого існування біржа зарекомендувала себе в якості відкритого і публічного сучасного механізму.

УУБ на сайті sale.uub.com.ua вперше з’являється на ринку в 1997 році. В даний час організація отримує великий досвід в проведенні різних біржових операцій. Співпрацюючи з платформою https://sale.uub.com.ua/filter/reserves-of-the-agrarian-fund, учасники торгів отримають різні переваги:

 • Високий ступінь довірчого підходу, оскільки портал УББ останнім часом входить в число ТОП-10 кращих віртуальних платформ.
 • Цілком ефективна і лояльна служба підтримки. Особистий менеджер учасника проконсультує і допоможе з покупкою лотів.
 • Миттєва реєстрація. Брати участь в аукціонах легко, оскільки все це відбувається завдяки оформленню порталу.
atlant-ua